Pozvánka na klobásiády 2018

Milí a vážení priatelia,

dovoľujeme si vám oznámiť že

 

1. „Podhájske dni klobás a tradičných špecialít“, sa uskutočnia v dňoch 5. – 6. októbra 2018 v Podhájskej, ako druhý ročník mimoriadne úspešne zorganizovavaného vlaňajšieho podujatia, ktoré organizuje riaditeľ termálneho kúpaliska Ing. Jozef Barcaj. Do akcie sa zapoja aj členovia nášho Spolku Slovákov z Maďarska, i keď iba ako vďační diváci a konzumenti. Veľká účasť súťažiacich sa očakáva z Bekeščaby a Slovenského Komlóša.

2. Tohtoročná „Dolnozemská klbásiada“ sa bude konať dňa 10. novembra 2018 na tradičnom mieste v priestoroch veľkej jedálne Slovnaftu.  Zastúpenie budú mať spolky Slovákov z Bulharska, Rumunska, Srbska a Maďarska.  Všetci ktorí si radi pochutnáme na „našej dolnozemskej klbáse“ budete vítaní.

Združenie Spolkov Slovákov na Slovensku

2 odpovede na „Pozvánka na klobásiády 2018s“

  1. Prosím Vás kde je to tá velká Jedálen Slovnaftu v Bratislave v Sládkovičove alebo kde. Ja som bola len v Sládkovičove a bolo to na námestí. Vďaka

  2. Je to na tradičnom mieste v priestoroch veľkej jedálne Slovnaftu v Bratislave. Slovnaft je v západnej časti Bratislavy.
    Parkovanie je pred objektom. Ja som to vlani našiel bez väčších problémov – z BA smer Komárno, na svetelnej odbočiť doprava, a potom cca 3/4 kilometra.
    Predávajú sa aj pečené klobási, aj v surovom stave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.