Blahoželanie jubilantke

Výbor Spolku Slovákov z Maďarská želá
svojej predsedníčke

PaedDr. Anne PILÁRIKOVEJ

k okrúhlemu životnému jubileu pevné zdravie,
šťastie, lásku,
na tvári ani jednu vrásku,
ešte veľa ráznych krokov,
najmenej do sto rokov.

Milá Anka,

 veľmi srdečne Ti gratulujeme a želáme samé úspešné dni, ako aj veľa síl a chuti v budúcnosti, aby si  bola aj naďalej  vzorom a oporou pre ostatných, plná  elánu a trpezlivosti, odolnosti a tvorivej inšpirácie.

    Aby si si udržala i  optimizmus, zdravie, dobrú náladu, úsmev na tvári a nainfikovala  tým všetky aspoň trochu spriaznené duše.

Posielame aj  pomyslenú veľkú kyticu a želáme pekný jubilejný deň!

 

17. júla 2018
Výbor Spolku Slovákov  z Maďarska

 

… a dnes na dôvažok môžeš počúvať aj krásnu pieseň a umocniť tým Tvoju  oslavu:

12 odpovedí na „Blahoželanie jubilantke“

 1. Úprimne blahoželám a prajem najmä zdravie, tie ďalšie dobré vlastnosti, ako Vás poznám máte pani Anka v krvi. Ešte raz veľa zdravia.

  1. Milá Majka srdečne ďakujem Vy mladší sa stávate naším pokračovaním. Som rada, že si výchovou svojich vzácnych rodičov nadobudla cenný vzťah k svojim múdrym predkom .Úprimná vďaka za gratuláciu. ANKA

 2. Anička, k Vášmu sviatku Vám srdečne blahoželám a prajem veľa, veľa zdravíčka, rodinnej pohody a ešte veľa, veľa tvorivých síl a zároveň ďakujem za to všetko čo pre nás presídlencov robíte. 💞💞💞, Zuzka Tóthová zo Šale

  1. Milá pani Zuzička,vďaka za milé slová, ktoré pohladili. Vďaka za podporu,ktorú mám vo Vás a v ďalších ,ktorým bije v hrudi dolnozemské srdiečko a v ktorých pretrváva hlboká úcta k naším predkom. Čo robíme,činíme na znak vďaky za ich i náš život.ANKA

 3. Milá Anka,
  K Tvojmu životnému jubileu veľa lásky a pokoja, nech každé Tvoje bolesti zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete zasadať k slávnostnému stolu. Dobrého zdravia, naďalej veľa elánu, mnoho osobných a pracovných úspechov Ti praje Anka Badová s rodinou.

  1. Anka moja zlatá, ďakujem Ti za krásny vinš. Som rada, že sme k nášmu doterajšiemu životu pridali to,čo nás naviac obohacuje a spája.Veď dolnozemský pôvod predsa nemôže mať každý.Teším sa úprimne za podporu a vernosť k spolkovej činnosti , tradíciám a pôvabnému dolnozemskému dialektu. Anka veľmi pekne ďakujem.

 4. Anička bolo nás osem , osem statočných. Vydržali sme doteraz. Tešíme sa , že Ťa máme. Želám Ti na trajektórii života veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody.
  Mišo Hronec s rodinou.

 5. Výborníci mojí, dojali ste ma k slzám. Vďaka za všetko, čo robíte. Bez Vás by som bola osamotená, bez schopnosti posúvať našu spoločnú a svätú vec našich drahých ďalej. Vďaka . Vaša Anka

 6. Anka ! Aj keď neskôr, po prázdninovej prestávke na počítači, pripájam sa k početným gratulantom, ktorí Ti pri jubileu želajú len to najlepšie. Aj ja Ti želám hlavne veľa zdravia, spokojnosti, rodinnej pohody, príznačnej energii a tvorivosti, ktorú vytváraš a usilovne robíš pre dolnozemskú enklávu na juhu Slovenska. Tvoja činnosť je v tomto smere nenahraditeľná, ktorej dlhoročné výsledky sú známe aj za hranicami našej vlasti. Oceňujem tvoju vytrvalosť a zanietenosť, ktorou to robíš s celým srdcom, a želám Ti, aby si v tomto svojom úsilí, pokiaľ Ti zdravie bude slúžiť, pokračovala.
  Ján Jančovic

 7. Milá Anka, k tvojmu krásnemu slovenskému menu ti prajeme hlavne pevné zdravie, Božie požehnanie a veľa radosti v kruhu tých,ktorí ťa milujú. Dakujeme za všetko čo pre nás všetkých robíš, aby naše korene nevyschli. Si pre nás veľkou inšpiráciou hodnotu nasledovania. 😘💒💝

  1. Milá Marienka a Janko,ďakujem za blahoželanie,ktoré sa ku mne dostalo s miernym časovým posunom. Bola som totiž na kúpeľnej liečbe a nemala som pri sebe počítač.Ďakujem ,že mám možnosť spoločne s Vami pracovať na dolnozemskej téme.Vďaka Vám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.