O webovej stránke spolku

krajania

Spolok Slovákov z Maďarska spustil 15.11.2016prevádzku tejto webovej stránky s názvom https://slovaci-z-madarska.spolok.eu/. Tento WEB je určený slovenským vlastencom, členom a sympatizantom Spolku Slovákov z Maďarska a má ambíciu stať sa ich spoločným médiom.

Cieľom WEBu je stať sa slobodným internetovým spravodajcom, ktoré pomôže kontaktovať a informovať členov, sympatizantov a širšiu verejnosť o živote Slovákov z Maďarska. Nechceme konkurovať žiadnym národoveckým médiám, ale chceme s nimi spolupracovať tak, aby v tejto oblasti vznikol synergický efekt.

Ponúkame spoluprácu všetkým slovenským spolkom, novinám, magazínom a všetkým médiám, ktorým je slovenská vec drahá. Spoluprácu nám môžete ponúknuť, podrobnosti spolupráce dohodneme s každým subjektom osobitne.

Obsah menu:
O nás
/ Slovo na úvod, O Webovej stránke, Riadenie Spolku, Ako sa stať členom, Ako nás podporíte/
Podujatia /Spoločenské aktivity Spolku, Informácie o realizáci podujatí/
História /Články, eseje, spomienky o Dolnozemskych Slovákoch/
Spoločenská rubrika /Jubilanti, Opustili nás/
Komentáre /Zodpovednosť za príspevky, Písomné príspevky (komentáre)/
Archív  /Dokumenty Spolku od 1998, Ročný archív článkov/

Titulná fotografia:  A. Bednárová – umelecký fotograf Galanta – www.annabednarova.com

Vlastníkom autorského práva na logo Spolku Slovákov z Maďarska je p. Ing. Pavel Gemeri, rodák z Pitvaroša, ktorému aj touto cestou ďakuje výbor SSM za umožnenie použitia loga na stránke Webu.

Kontakt na webmajstra: palo.bada@gmail.com

3 odpovede na „O webovej stránke spolkus“

  1. Vytvoriť stránku spolku bol vynikajúci nápad. Osobitne ju vítame ako významný zdroj informácií o činnosti pre členov žijúcich mimo ” centra ” spolkovej činnosti. S pozdravom
    Eva a Adam Antalovci , Babiná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.